Naši lidé na doručení květin

Krásná kytice není balík balených vod nebo pneumatika. Předání květin si zaslouží elegantního a uhlazeného kurýra.Ti, kteří pracují pro nás prošli důkladným školením, a tak umí poradit s péčí o květiny a ví, jak se zachovat v nejrůznějších situacích.

Při doručení spolupracujeme s naší mateřskou společností Florea.cz. I díky tomu je u nás doprava na všechny kytice zcela zdarma.

Květinový kurýr elegán

Naši kurýři doručují jen květiny, nic jiného na vozech nemají. Kytice se nemačkají ve vozech s dalšími balíky a nic na ně nespadne a nezničí jejich křehké květy. Vše v autě je navíc zařízeno tak, aby k vám květiny dorazily ve 100% kondici.

Na vzhledu a náladě záleží

Možná je to tím, že jsou celý den obklopení krásou květin. Nebo jsou omámení jejich jemnou vůní. Ať tak nebo tak, naši kurýři jsou hezky upravení, milí a dobře naladění. Jsou k dispozici na telefonu. Když je potřeba, operativně si upraví trasu, aby vám mohli vyhovět.

A samozřejmě zanesou kytici tam, kde ji potřebujete.

Správné chování v každé situaci

Vaše objednávky zavedou kurýry na nejrůznější místa. Vždy se ale můžete spolehnout, že budou vědět, jak se chovat. Na oslavě, pohřbu nebo při žádosti o ruku budou diskrétní a květiny předají opravdu citlivě.

Nezkazí ani žádné překvapení. Obdarovanému zavolají pět minut předem a rozhodně neprozradí, s čím přijíždí. Ohlásí jenom předání už uhrazené zásilky. Stejně tak umí udržet tajemství. Pokud si nepřejete, aby obdarovaný znal vaši identitu, kurýr vás zaručeně neodhalí.