Sledujte kurýra při doručení v reálném čase

Chcete mít o doručování vaší kytice ty nejaktuálnější informace? O čase předání vás budeme informovat den předem v SMS zprávě, v den doručení pak můžete kurýra sledovat přímo na mapě – díky GPS informacím budete mít přesné informace o jeho pohybu v reálném čase. Když pak kytici doručíme, dáme vám hned vědět SMS zprávou.

Kontakt na kurýra

Všechny informace o kurýrovi a doručení kytice vám pošleme už večer předem. Budete tak vědět v jakém časovém rozmezí dorazí k obdarované osobě, telefonní číslo pro případné změny (v rámci 5 km změníme adresu doručení zdarma) i číslo vozu pro sledování na mapě kurýrů.

Mapa kurýrů

Všechny speciálně chlazené doručovací vozidla jsou vybaveny GPS technologií. Když už znáte číslo kurýra, můžete jeho pohyb sledovat na mapě v reálném čase. Budete tak přesně vědět, kde se vaše kytice právě nachází a zda se už opravdu přibližuje k novému majiteli.

Mapu kurýru najdete na tomto místě.

Zákaznická linka pro cokoli dalšího

Potřebujete změnit místo nebo čas doručení? Chcete doručení úplně zrušit? Zapomněli jste připojit vzkaz? Nebo máte jakýkoli jiný dotaz či požadavek? Společně to vyřešíme, zákaznická linka 724 130 000 je přesně na tyto případy připravena. Dostupní jsme od neděle do pátku od 8:00 do 21:00, v sobotu nás zastihnete od 8:00 do 20:00.