Rozvoz květin speciálními chlazenými vozy

Tím nejdůležitějším na kytici je její vizuální podoba a čerstvost. Pro oboje se na Flora100.cz samozřejmě snažíme dělat maximum možného – kytice do krásných uměleckých kousků váží naše šikovné profesionální floristky, čerstvost zase zajišťujeme následujícími opatřeními. Zásadní v tom všem je přitom přeprava chlazenými vozy.

Co děláme pro čerstvost květin?

  • Na dopravě spolupracujeme s partnery z Florea.cz, která je dlouhodobě jedničkou v doručování květin. Jejich chlazená vozidla přiváží květiny několikrát týdně přímou cestou z největší holandské květinové burzy.
  • Ať je květina kdekoli, musí mít tu správnou teplotu. A protože nejvíce času tráví na cestách mají i přepravní vozidla speciálně upravené v chlazení. V zimě květinám lehce topíme, v létě mají naopak příjemný chládek.
  • Správnou teplotu hlídá teplotní čidlo. To funguje nezávisle na čemkoli, nemůže se proto stát, že by kurýr zapomněl chladit.
  • Květiny jsou navíc po celou dobu přepravy uložené v termoboxech. Ty dále také výrazně pomáhají s ochranou před případnými změnami teplot.

A díky tomu dorazí kytice z Flora100.cz v té nejlepší možné kvalitě.

Kdyby se to nepovedlo

Květiny jsou živé, i přes veškerou snahu se tak může stát, že nějaká z nich cestu přes Evropu zvládne v trochu horší kondici. Moc se nám to naštěstí nestává, vyloučit to ale nikdy nemůžeme. Když už k tomu ale náhodou dojde, společně vymyslíme řešení.

Pokud se vám čerstvost kytice nezdá, dejte nám vědět na zákaznické lince 724 130 000 je. Dostupní jsme od neděle do pátku od 8:00 do 21:00, v sobotu nás zastihnete od 9:00 do 17:00.