Odkud květiny rozvážíme

Jsme online květiny Flora100, dovážíme desítky tisíc květin. A tak jsme přeskočili všechny obchodníky a vše si dovážíme a rozvážíme sami a napřímo.

My a vy tím získáte nejlepší cenu květin a hlavně super kvalitu. Květiny od pěstitele jsou za tři dny u vás a to může být pěstitel třeba v daleké Africe.

Aby fakt byly čerstvé a brzo na místě

Rozvoz po celé republice a ještě zcela zdarma chce trochu něco víc. Abychom to zvládli rychle, provozujeme hned pět vlastních dep. Najdete je v Plzni, Praze, Jihlavě, Brně a Prostějově. Všechny připravené kytice se noc před doručením dostanou na to správné.

Rozvoz květin jedině chlazenými vozy

Naši kurýři rozváží kytice po celé České republice. Cesta to může být dlouhá, a tak jsou závozová auta klimatizovaná. Díky tomu jsou květiny dobře chráněné před výkyvy počasí.

Pohyb vašeho kurýra můžete snadno sledovat na online mapě. GPS v automobilu jasně ukazuje jeho aktuální polohu i to, jak se k vám blíží.

S námi víte, co dostanete

Možná už se vám stalo, že jste přes online objednali nádhernou kytici, ale dorazilo něco jiného. Řada prodejců totiž funguje jen jako sběrna objednávek, které jsou obratem přesměrované do nejrůznějších květinářství po celé republice. Tito zprostředkovatelé si mimo jiné vyhrazují právo změnit složení kytice. Neví totiž, jestli květinka na malém městě má přesně dané rostliny. O kontrole kvality nemůže být ani řeč.

U nás se mají věci jinak. Osobně nakupujeme na holandské květinové burze, květiny pro vás váží naše vyškolené floristky a objednávky putujjí do všech koutů republiky v chlazených vozech. Protože jen tak zaručíme, že květiny budou v perfektní kondici.

Čerstvě uvázaná kytice i s fotografií

Kytici, kterou jste si objednali, uváže naše zkušená floristka. Na výsledek se můžete spolehnout, její šikovné ruce použijí stejný rostlinný materiál, jako jste viděli na obrázcích na webu. Dokonce si můžete nechat poslat i fotografii po uvázání, s níž si vše osobně zkontrolujete.