Rozvoz květin po celé ČR

S námi můžete poslat květiny profesionálním kurýrem Florea s chlazeným vozem kamkoli po ČR. A co je skvělé, nebude vás doručení květin i na druhý konec republiky vůbec nic stát. K tomu dostanete číslo na kurýra a číslo vozu ať můžete sledovat rozvoz online.

Profesionální předání

Žádný taxikář, žádný rozvoz s jídlem, nebo „kamarád“ květinářky. U nás jsou to profíci, slušně vystupují, jsou čistě oblečení a kytici doručí až do ruky. Květiny doručujeme na úřady do práce do nemocnice do škol, kam nepronikne kurýr, tak proniknou naše děvčata ze zákaznické podpory. Vždy květinu doručíme nemusíte mít obavy. Vyberete si den rozvozu a my zajistíme zbytek.

Žádné kompromisy v kvalitě květin

Stejně jako dbáme na vzhled, chování a vystupování kurýrů dbáme na podmínky přepravy. Květiny musí cestovat samostatně v chlazeném prostoru. Nikdo na ně nesahá do doby, než se květina předává. Jsou uskladněny ve tmě a chladu a tak garantujeme 100% kvalitu a výdrž ve váze.

A naši kurýři vždy poradí s péčí o kytici při předání a rozhodně nezkazí žádné překvapení. Pokud si to budete přát, nikdy neprozradí, kdo květiny posílá. Jen se tajemně usmějí a popřejí hezký den.