Platební způsoby Flora100.cz

Převodem na účet

Posíláte květiny jako dárek? Pokud je potřebujete doručit následující den, je nutné zaplatit kartou. Při platbě převodem můžeme začít připravovat vaší objednávku až po připsání platby na náš účet. To může trvat i o několik dní více, než když uhradíte kartou.

Variabilní symbol je číslo vaší objednávky.

Online platebním tlačítkem

Jedná se o převod na účet online. Takže peníze, které uhradíte, se okamžitě připíšou na náš účet. Po zvolení platební metody online platebním tlačítkem, budete přesměrováni na platební bránu, kde si vyberete svou banku. V ten okamžik se vám zobrazí  již vyplněný transakční formulář, na který jste zvyklí z vašeho internetového bankovnictví. Platbu potvrdíte obvyklým způsobem a pokud jste vše stihli do 17 hodin, další pracovní den se můžete těšit na své květiny.

Platbou kartou on-line

Platba online se připíše hned a my můžeme vaší objednávku  začít připravovat. Nejpohodlnější a nejrychlejší platba přes zabezpečenou platební bránu Comgate.

Odložená platba Twisto

Nemáte zrovna dostatek prostředků a narozeniny nebo svátek nepočkají? Našli jste slevy na našem eshopu a je před výplatou? Jednoduše uhraďte svou objednávku v aplikaci Twisto.

Při převzetí v hotovosti / kartou

Při osobním odběru ale také při převzetí můžete platit platební kartou a nebo v hotovosti.